Oświadczenie Prezesa Stowarzyszenia Patriotyczno Lewicowego Pomost

 

Lektura obowiązkowa – nie tylko dla Policjantów i funkcjonariuszy RP którzy od 1990 roku budowali instytucje państwa Polskiego. Nie tylko dla tych którzy z narażeniem swojego życia służyli Ojczyźnie. W dniu jutrzejszym odebraniem emerytur i złamaniem umowy społecznej, Sejm Najjaśniejszej zarżnie ludzi, którzy najlepsze lata swojego życia poświęcili dla kraju. Ale to nie koniec, to dopiero początek. Skuteczne bez wątpienia przegłosowanie tego gniota legislacyjnego, wprowadza w obieg prawny pojęcie państwa totalitarnego, którego nomen omen nigdy nie było. Daje to  nieograniczone możliwości poszerzania katalogów grup i osób, budujących jakoby totalitarny system w latach 1944-1990. To nie przypadek , że w głowach garstki,  która tworzy rzeczywistość dla milionów rodaków- Polska niepodległa jest blisko, coraz bliżej- a  początek tego procesu to 2015 rok.

Warto uważnie przeczytać opinię prawną prof.dr hab Marka Chmaja, dotyczącą haniebnego aktu prawnopodobnego w randze ustawy, który zostanie w dniu jutrzejszym przyjęty przez Sejm RP. Przyjęty- nie procedowany. Pragnę także poinformować, że Stowarzyszenie Patriotyczno-Lewicowe” Pomost” w pełni popiera walkę o honor i godność – sponiewieranych i represjonowanych. Podczas jutrzejszej pikiety będziemy z wami policjanci.Będziemy także wtedy kiedy zwyciężycie.

Za Zarząd: Prezes Marian Bogumił Szłapa

Opinia prawna przygotowana na zlecenie Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych

Permalink do tego artykułu: http://www.lewicowy-obserwator.pl/oswiadczenie-prezesa-stowarzyszenia-patriotyczno-lewicowego-pomost/

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: