Ruszyło forum dyskusyjne lewicy

 

forum.lewicowy-obserwator.pl Nowa platforma wymiany myśli patriotyczno-lewicowych

Po wielu miesiącach mozolnych przygotowań uruchomiliśmy patriotyczno-lewicowe forum dyskusyjne.

Misją jaka nam przyświeca jest stworzenie przestrzeni przyjaznej, dla wszystkich pokoleń ludzi o orientacji lewicowej, na tyle by mimo wyraźnych podziałów w konkretnych obszarach stanowiła ona swojego pole do otwartego dialogu i kompromisu.

Humanizm wartością lewicową

Chcemy ponadto by platforma ta służyła ludziom nie tylko lewicy, którzy po okresie przemian 89 roku zostali w taki czy inny sposób pokrzywdzeni przez nowy system i kształtowaną przezeń rzeczywistość. Stąd w dziale Społeczeństwo znalazła się zakładka Interwencje. W opisywanych tam sprawach będziemy w miarę możliwości pomagać, nagłaśniać lub o ile to będzie konieczne sygnalizować problem odpowiednim organizacjom czy instytucjom.

Promujemy myśl patriotyczno-lewicową

Nasze forum dyskusyjne będzie również przychylnie nastawione na promocję wszelkiego rodzaju uroczystości czy wydarzeń zarówno o charakterze patriotycznym, lewicowym ale i także kulturalno-oświatowym. Jest to o tyle ważne, że w dzisiejszych czasach wartości patriotyczne zawłaszczone zostały całkowicie przez prawą stronę sceny politycznej, natomiast lewica czy kultura są z definicji zwrotami niepopularnymi społecznie.

Zapraszamy do dyskusji

Forum wymaga prostej rejestracji, do której zachęcamy wszystkich chcących i mających odwagę wyrażać swoje opinie i poglądy. Zapraszamy do dyskusji.

Permalink do tego artykułu: http://www.lewicowy-obserwator.pl/ruszylo-forum-dyskusyjne-lewicy/

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: