Warning: Illegal string offset 'region' in /wp-content/plugins/mygeopositioncom-geotags-geometatags/mygeopositioncom-geotags-geometatags.php on line 386

Warning: Illegal string offset 'placename' in /wp-content/plugins/mygeopositioncom-geotags-geometatags/mygeopositioncom-geotags-geometatags.php on line 390

Warning: Illegal string offset 'position' in /wp-content/plugins/mygeopositioncom-geotags-geometatags/mygeopositioncom-geotags-geometatags.php on line 394

Władza leży na moście – List otwarty Józefa Ziółkowskiego z Racji Polskiej Lewicy


Warning: Illegal string offset 'addMap' in /wp-content/plugins/mygeopositioncom-geotags-geometatags/mygeopositioncom-geotags-geometatags.php on line 639

Warning: Illegal string offset 'position' in /wp-content/plugins/mygeopositioncom-geotags-geometatags/mygeopositioncom-geotags-geometatags.php on line 561

Warning: Illegal string offset 'position' in /wp-content/plugins/mygeopositioncom-geotags-geometatags/mygeopositioncom-geotags-geometatags.php on line 603

Słowem wstępu

W pierwszych dniach Nowego roku do lewicowego-obserwatora dotarł list otwarty Pana Józefa Ziółkowskiego, przedstawiciela Racji Polskiej  Lewicy. Jako, że nie jesteśmy łatką, żadnej partii politycznej postanowiliśmy opublikować go jako kolejny głos toruńskiej Lewicy w sprawach ważnych dla Miasta i Regionu. Poniżej prezentujemy jego treść (pisownia oryginalna).

List otwarty Józefa Ziółkowskiego Racja PL

Władza leży na moście

Witajcie!!!!

Na wstępie składam tym wszystkim, którym nie złożyłem jeszcze życzeń noworocznych, co w tej chwili niniejszym czynię!!!

Pod koniec starego roku dość dużo się działo. Jedną z przyczyn, to statystyki, ale w dużej mierze, też nie można wykluczyć “wyrafinowania”. Społeczeństwo zaabsorbowane (wiadomo, że jesteśmy klęcznik-owym krajem) było świętami. Most zdominował nieomal wszystko. Pan Prezydent pokazał swoją potęgę i wybudował most, a nie jakąś “kładkę autostradową”. Ale już rozpoczął kolejną propagandę wyborczą na kolejne wybory, pomimo tego, że te jeszcze nie doszły do skutku, a już zapowiedział, o rozpoczętych przygotowaniach do rozeznania tematu budowy kolejnego mostu na lata 2018.

Przewodniczący Kuj-Pom TR (“Twojego Ruchu” przypis L-O), Maciej Wydrzyński zauważył trud Pana Prezydenta i Gazeta Wyborcza, to skrupulatnie opublikowała. Przekonany jestem, że był to artykuł autoryzowany przez Pana Przewodniczącego, gdyż w innym wypadku zrobił by tak, jak jego inny kolego poseł np. powiedzmy Jan – po prostu zadzwonił by tam gdzie trzeba!?

Wprawdzie “ulica” straszy, że te sukcesy roku 2013 mogą przerodzić się w “widmo” dla naszych pra, prawnuków, którym przyjdzie spłacać kredyty zaciągnięte na “dzisiejsze inwestycje” i czy tylko inwestycje? Tego w Gazecie Wyborczej z wywiadu Pana Przewodniczącego Wydrzyńskiego się nie doczytałem.

Dla relaksu, pozwoliłem sobie przeczytać Dziennik NIE Nr 1/2014 między innymi strona 12 “Władza leży na moście”. Zapoznałem się z zaprezentowanymi kosztami budowy innych podobnych inwestycji, które funkcjonują zgodnie z przeznaczeniem, nie gorzej od mostu toruńskiego (powiedzmy, że są może to tylko “kładki autostradowe”, ale koszty znacznie niższe). Może tego artykułu nie przeczytałem z należytym zrozumieniem, zastanawia mnie – i tutaj pozwolę sobie zacytować “Spoiwem przymierza jest tatko Rydzyk”, co to znaczy? Czy to jest prawdą o czym głośno mówi również “ULICA”, czyli o inwestycji pana Tadeusza Rydzyka, która powstawała i? (może przez przypadek) równocześnie z mostem toruńskim?

Gierek kiedyś powiedział “POMOŻECIE”? Liczę również, że i Wy pomożecie zrozumieć ten nurtujący temat, myślącemu społeczeństwu Torunia, a w razie potrzeby, do okrąglaka też nie będziecie się bali cebulkę podrzucić!!!

Może za dużo wymagam na początku roku 2014, ale ten rok znacznie może zamieszać na rynku, nie tylko politycznym naszego kraju!

Nie ukrywam, że bardzo liczę na Towarzystwo Lewicowe “POMOST”, gdyż notowanie SLD i TR np. w Dzienniku Nowości, są wręcz żałosne (czy to przypadek?), też kolejne pytanie?

Z wyrazami szacunku

Józef Ziółkowski

Kilka słów podsumowania.

Zgadzając się z Autorem listu lub też nie publikujemy go takim jaki został do nas przesłany, nie komentujemy, nie poddajemy polemice gdyż Patriotyzm (lokalny czy ogólnonarodowy) i Lewica są dla nas wartościami najwyższymi. Każdy Lewicowy Patriota może na łamach tego bloga zaprezentować swoje zdanie bez prawicowej cenzury czy poprawności politycznej.
Zachęcamy wszystkich, którzy mają odwagę nazwać się Lewicowymi Patriotami by prezentowali swoje poglądy bądź komentując nasze artykuły lub też pisząc na nasz adres mailowy. Żaden głos (o ile nie będzie łamał porządku prawnego) nie pozostanie bez odpowiedzi.

 

Permalink do tego artykułu: http://www.lewicowy-obserwator.pl/wladza-lezy-na-moscie-list-otwarty-jozefa-ziolkowskiego-z-racji-polskiej-lewicy/

1 komentarz

  1. I masz tu babo placek. Jak zwykle w tym kraju by coś zrobić trzeba się przypodobać czarnym (nie jestem rasistą i nie chodzi mi w żadnym wypadku o Murzynów – czy jak to poprawniej brzmi Afrykańczyków lub Afro-Amerykanów). Pogonić tę hołotę prosto do Watykanu!! Lewicowy czemu nie opiszesz co dzieje się z Obywatelem watykańskim Wesołowskim. Panie Kowalski do dzieła, przecież oni chronią zbrodniarzy.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: